2.jpg
هلیکوپتر کنترلی

بهترین؟

V911

 100%

گارانتی

توضیحات بیشتر

پیشنهاد ویژه پاییزی

فقط تا پایان آذر ماه 1396

تعویض مدل فرسوده با نو

با هر مدل که بخواهید

توضیحات بیشتر

مقالات مدل

مقالات دیگر

کوادکوپتر سایما

بخریم یا نخریم ؟

واردات مستقیم

اجناس جدید ایران پرواز

پیشنهادهای ما

کوادکوپتر سایما ؟

کوادکوپترها و یا کوادروتور های شرکت سیما را بخریم یا نخریم؟به استناد نظرسنجی صورت گرفته در کانال ایران پرواز که نتایج آن نیز موجود است.
طبق اعلام نظر جامعه آماری نظرسنجی صورت گرفته ، ۶۵ درصد از عزیزانی که از کوادروتورهای سیما استفاده کرده اند از خرید خود ناراضی بودند .
توجه ! مجموعه ایران پرواز برند سیما را اصلا پیشنهاد نمیکند.

متاسفانه این روزها عرضه محصولات این شرکت و درنتیجه فروش آن ها افزایش پیدا کرده و اکثر اسباب بازی فروشی های سطح کشور آن هارا وارد کرده و میفروشند، به همین دلیل مردم آن را بعنوان یک برند خوب معروف می شناسند و همکاران عزیز هیچ گونه اطلاعاتی درباره کیفیت ساخت،قطعات و پرواز این مدل ها دراختیار مردم قرار نمی دهند.

این مدل ها زود خراب شده و متاسفانه هیچگونه قطعاتی برای پشتیبانی و تعمیر نداشته و ارائه نمی شود و ایران پرواز نیز از پشتیبانی و تعمیر این مدل ها معذور است.

پیش تر از این همیشه اعلام کردیم که مدل های سیما را به دلیل بی کیفیتی آن ها چه در طراحی ،چه در پرواز ،چه در قطعات ،تهیه نکنید و حتی این مدل هارو بدون گارانتی و پشتیبانی برای فروش اعلام کردیم که متوجه کیفیت ضعیف آن باشید.

خواهشمندیم در انتخابتان بیشتر دقت کنید و همیشه مدلی را تهیه نمائید که ارزش خرید داشته باشد

ما همیشه سعی میکنیم که شما عزیزان را برای بهترین انتخاب راهنمایی کنیم. به ما و تجربه سالیان متمادی ما اعتماد کنید…انتخاب یک فروشگاه بسیار با اهمیت تر از انتخاب یک مدل میباشد , در انتخاب خود تحقیق کنید , اعتبار و خوش نامی اتفاقی نیست ...

استفاده از این مطلب بدون اجازه ایران پرواز ممنوع میباشد

 

 


ارسال کالا به داخل و خارج

تحویل 2 ساعته در تهران , 1 الی 3 روزه در شهرستان و چند روزه در خارج از کشور

میتوانید حضورا خرید کنید و یا با پیک , پست و تیپاکس محصول خود را دریافت نمائید , هزینه ارسال کالاهای زیر یک میلیون تومان با مشتری میباشد .

اورجینال , درجه 1 , بی نظیر

تمامی کالاهای ایران پرواز اورجینال و با کیفیت و درجه 1 میباشند و اکثر کالاها گارانتی دارند و یا پشتیبانی ویژه دارند ...

با اطمینان خرید کنید و از خدمات پس از فروش ایران پرواز لذت ببرید و ما را

رضایت مشتری

جهت رضایت شما عزیزان انواع قطعات یدکی مدلها را جهت پشتیبانی محصولات فراهم نموده ایم و در بسیاری از موارد تعمیرات و پشتیبانی ایران پرواز رایگان صورت میگیرد .

آموزش , تعمیرات و پشتیبانی 10 ساله ایران پرواز , افتخار ماست